VŠEborec – studentský portál studentů VŠE

VŠEborec jsou stránky, na které zavítá snad každý student Vysoké školy ekonomické v Praze. Najdete zde totiž obrovské množství věcí, které velice usnadní studium.

Jako první stojí za zmínku například recenze předmětů a profesorů jsou ideální k výběru předmětů při registraci/zápisu. K samotnému studiu se pak hodí materiály dostupné ke stažení, jako jsou zápisky nebo nahrávky ze přednášek. Dále pak nechybí bazar, nabídky brigád a ubytování, diskuze, seznamka, ankety a mnoho dalšího.

 

Stránky jsou dostupné zdarma a pouze studentům VŠE. Při registraci zadáte vaše přihlašovací jméno do ISISU ( Integrovaný studijní informační systém ), které vám přidělila škola po zápise a na které vám přijde informační e-mail s heslem do VŠEborce. V ISISu tento e-mail najdete po přihlášení v OSOBNÍ ADMINISTRATIVA -> ZPRÁVY.

Web je sice zdarma, nicméně stále vybízí k dobrovolnému příspěvku 100/měsíčne za které slibuje zablokování velice rozšířených reklam a dalších výhod jako je kratší čekání při stahování školních materiálů.

Borec je zkrátka neocenitelný pomocník každého studenta VŠE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.