Skin pro Tristanu zdarma – League of Legends

League of Legends je populární hra od Riot Games, která se řadí do herního žánru MOBA (Multiplayer Online Battle Arena).

Celý herní sytém je silně inspirovaný známou modifikací Warcraftu 3 – DotA. Jedná se o týmovou strategickou hru s prvky RPG, kde proti sobě stojí 2 stejné týmy skládající se ze 3 nebo 5 hráčů a jejich úkolem je zničit základnu protihráče. Každý hráč má k dispozici vlastní účet, který může vylepšovat pomocí bodů dovedností získaných za dosažení vyšší úrovně. Dále se s rostoucí úrovní odemykají nová kouzla, která se dají vybrat před začátkem každé hry. Poslední možností vylepšení profilu jsou runy které se dají zakoupit v obchodě, kde jsou také na prodej desítky různých hrdinů, stovky skinů, balíčky se zkušenostmi a obrovské množství dalších zajímavých věci. Virtuální peníze se dají získat za odehrané bitvy v aréně společně s profilovými zkušenostmi nebo zakoupením za skutečnou měnu.

Podobně jako se dá vylepšovat účet mimo bitevní arénu, může se následně v boji zdokonalovat zvolený hrdina zakoupením nových zbraní a artefaktů, vylepšováním kouzel a samozřejmě také zvyšováním jeho úrovně.

Silnou stránkou League of Legends je také důmyslné vytváření soubojů. Můžete hrát například s přáteli a systém vám automaticky přidělí zbývající spoluhráče a protihráče, vytvořit si zcela vlastní souboj nebo zvolit rychlou hru a počítač sám vyhledá protihráče stejné nebo podobné úrovně.

Samotná hra je opravdu často aktualizovaná, stále se vyvíjí, vylepšuje a pravidelně mění i složení hrdinů zdarma k vyzkoušení bez nutnosti zakoupení za virtuální peníze.

 

League of Legends – Dominion

Ke klasickému hernímu systému League of Legends (článek zde) připojil jeden zbrusu nový s názvem Dominion. Hra probíhá také na nové mapě s okouzlující atmosférou – The Crystal Scar. Mapa je k dispozici pro 5 hráčů na obou stranách,  z části odhalená a orientovaná do kruhu. Podstatou vítězství už zde není dobytí pevnosti nepřítele, ale udržení co nejvíce stanovišť po co nejdelší dobu.

Celá bitva je o poznání kratší a svižnější, trvá zhruba 15-25 minut. O souboje zde není opravdu žádná nouze, v podstatě zde není čas na nic jiného než zabíjení nepřátel a dobývání nebo bránění stanovišť. Dalšími rozdíly jsou například počáteční level 3 nebo více zlaťáků do začátku. Mojí oblíbenou novinku je pořadí hráčů podle jejich výkonů v rámci týmu, které můžete i průběžně sledovat v horním rohu obrazovky.

Dominion obsahuje to nejlepší z klasického systému a zároveň zmizelo zdlouhavého cestování na druhý konec mapy. Určitě vyzkoušejte!

 

Skiny zdarma

PC hra League of Legends si stále získává větší oblibu nejen u nás, ale i po celém světě. Na popularitě získává  příjemnou grafikou, úžasnou hratelností a především tím, že je zdarma a může se do ní pustit opravdu každý s internetovým připojením. Výrobci pak vydělávají na drobných doplňcích jako jsou například nové vzhledy postav. Nicméně i některé z nich se dají získat poměrně snadno a zdarma. Nejsnáze můžete sehnat nový skin pro Tristanu a Alistara.

Skin pro Tristanu jménem Riot Girl Tristana (ukázka) obdržíte jako odměnu za kliknutí na TO SE MI LÍBÍ na Facebookové stránce League of Legends. Vše zabere jen malou chvilku, stačí jen za URL adresu internetové stránky League of Legends  (je různá dle oblasti na které máte účet) napsat /facebook a naskočí přihlašovací formulář, kde se musíte přihlásit do účtu sociální sítě.

Pro EU Nordic & East je odkaz tedy http://eune.leagueoflegends.com/facebook.

Skin by měl být okamžitě dostupný a automaticky nastavený u championa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.