Anger Management – online ke shlédnutí aneb Charlie je zpět

Možná si vzpomínáte na neslavně zakončenou 8. sérii Dva a půl chlapa, která skončila už 16. dílem. Charlie Sheen byl tehdy ze seriálu vyhozen a objevil se tak v tomto díle naposledy. V 9. řadě ho vystřídal Ashton Kutcher, což diváci často moc kladně nepřijali. A i proto se mluvilo o jeho možnosti návratu zpět do Dva a půl chlapa, protože jeho tělo se vlastně ani nikdy neobjevilo. Nakonec se skutečně vrací, jen do konkurenčního seriálu Anger Management.

V nové roli si Charlie Sheen zahraje opět postavu jménem Charlie a najdete řadu podobností s jeho poslední rolí. Kromě jména, oblékání nebo podobným stylem života je to i úvodní řeč prvního dílu. Mluví o tom, že ho nemůžou vyhodit, protože odchází sám a že když ho nahradí někým jiným, už to nebude stejné jako dřív. Dokonce i trailery odkazují na předchozí seriál.

 

 

Anger Management je sitcom založený na stejnojmenném filmu z roku 2003 ( Kurs sebeovládání ). Premiéra se uskutečnila  zhruba před měsícem na stanici FX. Z posledního příspěvku už víme, že hlavní roli nehraje nikdo jiný než Charlie Sheen. Dále se zde pak objevil jeho skutečný otec Martin Sheen nebo i jeho bývalá manželka. Doktorku Kate Wales pak ztvárnila Selma Blair.

 

Charlie Sheen jako Charlie Goodson představuje šíleného terapeuta, který je povahově na chlup podobný jeho poslední roli ve Dva a půl chlapa. Podobnostem těchto konkurenčních sitcomů se také částečně věnoval minulý krátký příspěvek. Podle oficiálních zpráv Sheen plánuje ukončit svou hereckou kariéru po skončení tohoto seriálu. Je to taková jeho labutí píseň, protože už ho omrzelo dělat věci, oblékat se a říkat slova někoho jiného. V této show si však zatím užívá, protože na rozdíl od minulého projektu se může zapojit i do práce na scénáři a také ho baví hraní s jeho otcem.

 

Anger Management ještě nemá odvysílanou ani celou první sérii a už se objevují první české stránky, kde můžete tento seriál vidět online s titulky. Díly ke shlédnutí online najdete například zde.

 

A na závěr jsme vybrali ty nejlepší zajímavosti: 

  • Otce Charlieho Sheena hrál v seriálu jeho skutečný otec Martin Sheen. V seriálu se objevila také jeho bývalá manželka Denise Richards.
  • V prvních 15 vteřinách seriálu mluví postava Charlieho Sheena o tom, že ho nemohou vyhodit a že když ho nahradí tím druhým chlápkem, bude to úplně jiné. Jedná se o odkaz na jeho vyhazov ze seriálu Dva a půl chlapa a nahrazení Ashtonem Kutcherem.
  • TV stanice FX zaplatila 600 000 USD za jednu epizodu. První díl sledovalo 5,47 milionů diváků, což je pro stanici FX rekordní sledovanost a zároveň o rekordní sledovanost sitcomu na kabelové televizi.
  • V seriálu dá Patrick Edovi čísla do loterie. Tažené čísla stejná čísla, jako v seriálu Ztraceni.
  • Ve čtvrtém díle první řady Charlie navštěvuje svého pacienta Patricka v obchodu s oblečením. Má na sobě modrobílou košili a béžové šortky. Jedná se o naprosto stejné oblečení, které bylo pro Charlieho typické v seriálu Dva a půl chlapa.
  • Jde už o třetí seriál, kde hraje Charlie Sheen postavu, která má křestní jméno Charlie (dále Všichni starostovi muži a Dva a půl chlapa).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.